ENDEKOSİS Dekoratif Boya | Hakkımızda


ENDEKOSİS; Dünya dekoratif ürünler marketinde markalaşmayı başarmış, ileri teknoloji içeren, kalitesi yüksek ve bol çeşitli ürün yelpazesine sahip, sınıfının lider firmaları ile çözüm ortaklığı yapmaktadır.

ENDEKOSİS, sektörde deneyimini birleştirdiği, aynı bakış açısı ile hayat bulan çözüm ortakları ile; ürün+uygulama kalitesinin değerlendirilebileceği anahtar teslimi çözümler sunmaktadır.

Yüksek hassasiyetle yapılandırılmış uygulamacı bayilik ilişkileri, birliktelik ve sorunsuz çözüme yürüme anlayışı ile dekoratif sistemler ve hizmetlerinde seçkin firma olma yolunda hızla ilerlemekte olan ENDEKOSİS, bahsi geçen hizmetleri müşteri grubuna en yüksek kalite  ve uygun fiyatlarla sağlamayı şirket misyonu olarak benimsemiştir.

ENDEKOSİS, projeye uygun çözümler üretmektedir. Kişiye ve projeye özel çözümler üreterek "yaşanacak mekanlar kurar" parolasını şirket politikası edinmiştir.

Müşterilerine en kaliteli hizmeti verecek yapılanmayı sağlamış, kaliteden ödün vermeyen uygulamacı bayilikleri ile takım olmayı başarmış, konusunda tecrübe sahibi uzman mimar, mühendis, teknik kadrosu ve sürekli genişleyen ürün yelpazesi ile projeye uygun garantili çözümler üretmekte olan ENDEKOSİS, firma yapılandırması ve organizasyonu ile müşterilerine doğru ve zamanında hizmet vermek amacındadır.


- Yüksek müşteri memnuniyeti garantisi

- Garantili ve güvenli hizmet

- Kurumsal ancak amatör ruh yapısı

- Önce sana sonra ticaret prensibi

- Yüksek ve kaliteli ürün kullanımı

- Eğitimli ve tecrübeli iş gücü

- Her zaman önce müşteri ilkesi

- Her koşulda profesyonel bakış


başlıklarını vazgeçilmez ilkeleri olarak benimseyen ENDEKOSİS;  kendi alanlarında yetişmiş insan gücüne yatırım yapmakta ve profesyonel kadrosu ile her geçen gün hızla büyümektedir.


Geçmişten geleceğe alternatif çözümler ile dekoratif bir dünya için; ENDEKOSİS